Knute og Pings digitale kartarkiv http://www.helland.cc/knutekart/ Dette er kartarkivet til Knut Edvard Helland og Ping Ouyang! Sun, 21 Oct 2018 21:09:06 +0200 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://www.helland.cc/knutekart/index.php Saturday 20 October 2018: Geoform http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=ouyangjenny&map=322 Ping Ouyang<br />Category: Konkurranse<br />Sognsvann Vest, Geoform, Norge<br />Normal Sun, 21 Oct 2018 21:09:06 +0200 Saturday 20 October 2018: Geoform http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=321 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Sognsvann Vest, Geoform, Norge<br />Normal Sat, 20 Oct 2018 16:50:10 +0200 Monday 8 October 2018: ABIK R15 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=320 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Bråteåsen, ABIK-O, Norge<br />Nattorientering Mon, 08 Oct 2018 21:18:16 +0200 Saturday 6 October 2018: Hyttåsen Open http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=319 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Hyttåsen, Geoform, Norge<br />Normal Sat, 06 Oct 2018 17:13:27 +0200 Saturday 29 September 2018: Geoform http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=318 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Øyungen, Geoform, Norge<br />Normal Sat, 29 Sep 2018 17:27:21 +0200 Tuesday 25 September 2018: Nattpotta http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=317 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Myrdammen, Østmarka OK, Norge<br />Nattorientering - klubbmesterskap Fri, 28 Sep 2018 18:09:01 +0200 Saturday 22 September 2018: OSI/GeoForm Rankingløp 16 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=316 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Langsetløkka, OSI, Norge<br />Normal Sat, 22 Sep 2018 17:46:07 +0200 Wednesday 19 September 2018: Raumar o-karusell http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=315 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Kogstadvangen, Gjerdrum OL, Norge<br />Normal Sat, 22 Sep 2018 10:57:00 +0200 Sunday 16 September 2018: Østmarka Open test av strekk http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=314 Knut Edvard Helland<br />Category: Trening<br />Knuttjern, Knute, Norge<br />Normal Sat, 22 Sep 2018 10:46:12 +0200 Tuesday 11 September 2018: Østmarka Open http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=313 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Knuttjern, Østmarka OK, Norge<br />Normal Sat, 22 Sep 2018 10:37:13 +0200 Saturday 8 September 2018: Veteran NM http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=312 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Smerta, Ås, Norge<br />Normal Sat, 08 Sep 2018 17:28:27 +0200 Tuesday 4 September 2018: Østmarka Open http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=311 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Ringnesmarka, Østmarka OK, Norge<br />Normal Sat, 08 Sep 2018 17:19:31 +0200 Monday 3 September 2018: Kuliaden http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=310 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Bråteåsen, NILU, Norge<br />Normal Sat, 08 Sep 2018 17:14:06 +0200 Monday 3 September 2018: ABIK R12 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=ouyangjenny&map=309 Ping Ouyang<br />Category: Konkurranse<br />Bråteåsen, NILU<br /> Sat, 08 Sep 2018 17:10:56 +0200 Tuesday 21 August 2018: Østmarka Open http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=ouyangjenny&map=308 Ping Ouyang<br />Category: Konkurranse<br />Rælingsåsen, Østmarka OK, Norge<br />Normal Tue, 21 Aug 2018 21:53:40 +0200 Tuesday 21 August 2018: Østmarka Open http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=307 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Rælingsåsen, Østmarka OK, Norge<br />Normal Tue, 21 Aug 2018 21:52:01 +0200 Thursday 16 August 2018: OBIK P19 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=ouyangjenny&map=306 Ping Ouyang<br />Category: Konkurranse<br />Steinbruvann, Thales, Norge<br />Normal Thu, 16 Aug 2018 21:10:29 +0200 Thursday 16 August 2018: OBIK P19 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=305 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Steinbruvann, Thales, Norge<br />Normal Thu, 16 Aug 2018 21:09:15 +0200 Tuesday 14 August 2018: OBIK P18 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=ouyangjenny&map=304 Ping Ouyang<br />Category: Konkurranse<br />Ringnesmarka, ABIK-O, Norge<br /> Tue, 14 Aug 2018 22:06:13 +0200 Tuesday 14 August 2018: OBIK P18 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=303 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Ringnesmarka, ABIK-O, Norge<br />Normal Tue, 14 Aug 2018 22:05:08 +0200 Wednesday 8 August 2018: Raumar sommerkarusell 4 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=302 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Sørlifjellet, Frogner IL, Norge<br />Normal Sat, 11 Aug 2018 15:15:45 +0200 Wednesday 1 August 2018: Raumar sommerkarusell 3 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=ouyangjenny&map=301 Ping Ouyang<br />Category: Konkurranse<br />Aurmoen, Ullensaker OL, Norge<br />Normal Fri, 03 Aug 2018 15:43:20 +0200 Wednesday 1 August 2018: Raumar sommerkarusell 3 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=300 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Aurmoen, Ullensaker OL, Norge<br />Normal Fri, 03 Aug 2018 15:37:56 +0200 Tuesday 24 July 2018: O-Ringen 2018 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=299 Knut Edvard Helland<br />Category: Trening<br />Hörnsjön, O-Ringen, Sverige<br />PreO Sat, 28 Jul 2018 18:26:47 +0200 Friday 27 July 2018: O-Ringen 2018 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=298 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Skyttis, O-Ringen, Sverige<br />Normal Sat, 28 Jul 2018 18:25:04 +0200 Thursday 26 July 2018: O-Ringen 2018 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=297 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Backsjö, O-Ringen, Sverige<br />Normal Sat, 28 Jul 2018 18:23:27 +0200 Wednesday 25 July 2018: O-Ringen 2018 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=296 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Backsjö, O-Ringen, Sverige<br />Normal Sat, 28 Jul 2018 18:22:21 +0200 Monday 23 July 2018: O-Ringen 2018 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=295 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Vitsjön, O-Ringen, Sverige<br />Normal Sat, 28 Jul 2018 18:21:11 +0200 Sunday 22 July 2018: O-Ringen 2018 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=Knute&map=294 Knut Edvard Helland<br />Category: Konkurranse<br />Vitsjön, O-Ringen, Sverige<br />Normal Sat, 28 Jul 2018 18:20:02 +0200 Friday 27 July 2018: O-Ringen 2018 http://www.helland.cc/knutekart/show_map.php?user=ouyangjenny&map=293 Ping Ouyang<br />Category: Konkurranse<br />Skyttis, O-Ringen, Sverige<br />Normal Sat, 28 Jul 2018 18:17:52 +0200